به پیامک های خود به صورت خودکار پاسخ دهید

دستیار صوتی گوگل در اندروید، روز به روز در حال توسعه است و اکنون به آن قابلیتی اضافه شده است که می‌تواند پیامک‌های شما را بخواند و امکان پاسخ‌گویی را برای شما مهیا کند. این ویژگی‌ که بسیار کاربردی است در نسخه جدید “Google Now” قرار گرفته است و لازم به ذکر است که توسعه آن هنوز به پایان نرسید است و شما به زودی شاهد قابلیت‌های جدید و کاربردی در “Google Now” خواهید بود.

 

3894763_321

اگر اکنون به “Google Now” بگویید آخرین پیامک‌های من را نشان بده، در پاسخ این دستیار صوتی پنج پیامک دریافتی آخر شما را نمایش می‌دهد. شما هر کدام را انتخاب کنید، “Google Now” برای شما می‌خواند و امکان پاسخ‌گویی را مهیا می‌کند.
برای مشاهده پیامک‌ها باید دو جمله “show me my last messages” یا “show me my latest messages” را در “Google Now” به‌کار بگیرید.
تنها نکته قابل ذکر در این قابلیت جدید در “Google Now” این است که تاکنون این قابلیت برای پیامک‌های دریافتی از طریق اپراتور قابل استفاده است و با آن نمی‌توانید پیام‌های صوتی گوگل را جستجو کنید. قطعا در به‌روزرسانی‌های دیگر شاهد قابلیت‌های بیش‌تری در “Google Now” خواهیم بود، مثلا خواندن پیام‌های متنی اپلیکیشن‌های ارتباطاتی و پیام‌رسان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *