راه‌های کسب درآمد از طریق اینترنت

یکی از مواردیکه می خواهم در مورد آن با شما صحبت می‌کنم موردیست که خیلی مورد استقبال قرار گرفته است. و آن این است که چگونه می توان از دانش علمی خودمان برای کسب درآمد استفاده کنیم. در همین راستا درسی در دانشگاه ارائه می شود به نام تجاری سازی، که هدف آن آشنایی دانشجویان و آماده کردن بستری برای تبدیل علم به ثروت است. چند پیشنهاد برای کسب درآمد از طریق اینترنت راارئه می دهم:

آزادکار شوید (FreeLancer). به این معنا که می توانید سوابق و توانایی های خود را در اینترنت ارائه بدهید و از طرفی کسانی که خواهان آن خدمات هستند با شما تماس خواهند گرفت، بدون اینکه لازم به تاسیس یک شرکت باشد. آزادکاری فارغ از اینکه می تواند راهی سریع برای کسب درآمد برای شما باشد اما مشکلاتی مثل به پول نرسیدن، راضی نبودن مشتری و … را خواهد داشت. سایتهایی هستند که می توانند واسط بین شما و مشتریان و درخواست کنندگان خدمات باشند، که البته هم داخلی و هم خارجی هستند. از جمله اونها می تونم به پونیشا، منکارتو، پارسکدرز و کاریشه اشاره کنم.

فروش فایلهای آموزشی. می توانید اقدام به ساخت فایلهای اموزشی در موضوعات مختلف نمایئد و سپس از طریق سایتهای فروشگاه فایل آنها را بفروش برسانید. فروشگاهای فایل برای ارائه خدمات و بازاریابی درصدی از درآمد شما را دریافت خواهند کرد، که البته طبیعی است و بعضا ارزشمند خواهد بود.

فروش فایلهای آموزشی

بازاریابی در شبکه های اجتماعی. می توانید اقدام به تبلیغ محصولات خود یا دیگران در شبکه اجتماعی نمائید و در قبال آن هزینه ای دریافت نمائید. البته لازمه این امر داشتن زیادی دنبال کننده می‌باشد اما در صورتی که تعداد زیادی دنبال کننده ندارید، نگران نباشید، می توانید به عنوان بازاریاب شرکتهای دیگر در سایتها اقدام نمائید و در فروش همکاری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.